Aktywny wydech w Audi A6 C8 50 TDI

Aktywny wydech w Audi A6 C8 50 TDI sposobem na radykalną poprawę brzmienia auta. Ciesz się nowym dźwiękiem wydechu i to jeszcze lepszym niż tym, montowanym przez Audi w wersjach „competition” czy flagowych modelach „S”.

aktywny wydech audi a6 c8 50 tdi

Za nami kolejna realizacja, w której przyszło nam uzbrajać samochód Klienta w aktywny układ wydechowy. Tym razem pacjentem okazało się nowe Audi A6 C8 50 TDI. W przypadku jednostek wysokoprężnych jakakolwiek klasyczna modyfikacja układu wydechowego mija się z celem. Jedyne słuszne rozwiązanie to elektroniczna wersja wydechu składająca się z zestawu specjalnych głośników. Jak działa i brzmi nasz system można sprawdzić tutaj.

Aktywny układ wydechowy w Audi A6 50 TDI C8

Aktywny system wydechowy zamontowany w tym konkretnym egzemplarzu stanowił najwyższy wariant dostępny w naszej ofercie. Przypomnijmy, że system ten funkcjonujw dwóch dostępnych wariantach. Podstawowym i rozszerzonym. Różnicę stanowi dodatkowy, drugi głośnik określany mianem rezonatora wysokich tonów. To właśnie dzięki niemu zapewniamy jeszcze lepsze doznania akustyczne.

Różnicę w dostępnych wariantach stanowi więc nie tylko cena, ale i ilość montowanych głośników co przekłada się na finalny efekt.

Rate this post