Aktywny wydech w Audi A7 45 TDI

Aktywny wydech w Audi A7 45 TDI z rocznika 2020 o przebiegu… 24 kilometrów. Taki właśnie dystans po odbiorze auta zdążył „nakręcić” właściciel swojego nowego nabytku, który odebrał swoje nowe auto  na kilka godzin przed wizytą w naszym centrum. Tak więc na wstępie po raz kolejny dziękujemy za ogromne zaufanie jakim jesteśmy obdarzeni. Oraz wiarę w jakość naszego systemu, który montujemy w Waszych autach.

aktywny wydech audi a7 45 tdi 2020

Właściwie wszystko co miało zostać napisane na temat naszego aktywnego układu wydechowego już zostało napisane w poprzednich realizacjach, ale przypomnijmy sobie najważniejsze kwestie związane z naszym systemem. A porównanie dźwięku popularnych systemów takich jak Maxhaust czy Panthera na tle na naszego rozwiązania znajdziecie tutaj.

 

Audi A7 i aktywny wydech = połączenie idealne

Aktywny wydech radykalnie poprawia brzmienie każdej A7 z silnikiem diesla. Choć może być zamontowany również w jednostkach benzynowych. I jest to rozwiązanie, które nie koliduje z gwarancją czy leasingiem auta. Całością można sterować z poziomu MMI komputera oraz opcjonalnej aplikacji iOS lub Android.

audi a7 45 tdi 2020 aktywny wydech

Rate this post