Aktywny wydech w BMW 640D Gran Coupe F13

Aktywny wydech w BMW 640D Gran Coupe, a konkretnie modelu o oznaczeniu F13 to jedyna słuszna opcja na poprawę brzmienia wydechu. Tutaj jak i we wszystkich innych przypadkach dotyczących silników wysokoprężnych, klasyczna modyfikacja układu wydechowego totalnie mija się z celem.

Zmieniając tłumik lub decydując się na pełny przelot nie tylko pozbywamy się ekologii, ale narażamy się na jeszcze gorsze brzmienie auta, niż to, które oferuje „seria”. Taka metoda raczej nie byłaby trafną inwestycją. W przypadku aut z silnikiem diesla, najlepszym rozwiązaniem jest wyłącznie wariant elektronicznego wydechu, który rzecz jasna może brzmieć fenomenalnie.

W tym konkretnym przypadku nasz Klient zdecydował się na wersję rozszerzoną naszego systemu, która składa się z dwóch głośników o zupełnie odmiennej konstrukcji. Ich zadaniem jest wielopłaszczyznowe uzupełnianie się, szczególnie na poziomie niskich oraz wysokich tonów. Dzięki dualnemu systemowi auto nabiera rewelacyjnego brzmienia zarówno w fazie dolnych, jak i górnych obrotów, które naprawdę ciężko odróżnić od klasycznego, sportowego i rasowego układu wydechowego.

Aktywny układ wydechowy to jedyna rozsądna, a przy okazji najlepsza opcja na nadanie charakteru w każdym aucie z silnikiem diesla. A szczególnie w tak pięknym i charakternym samochodzie, jakim niewątpliwie jest model BMW 640D.

Więcej o naszym rozwiązaniu znajdziecie w linku tutaj.

Rate this post