Aktywny wydech w BMW X5 40D G05 2021

Aktywny wydech w BMW X5 G05 40D. Mimo, że mamy do czynienia z praktycznie nowym samochodem z roku 2021, a w dodatku z silnikiem diesla, to nasz wydech nie dość, że nie koliduje z gwarancją, to jeszcze świetnie brzmi! I klasycznie już przypominamy, że w silnikach wysokoprężnych żadne rozwiązanie nie będzie brzmieć lepiej aniżeli właśnie wydech elektroniczny.

aktywny wydech bmw x5 g05

 

Więcej o nowym modelu BMW X5

Model BMW X5 G05 napędza trzylitrowe serce diesla generujące fabryczną moc na poziomie 340 koni mechanicznych. Taka moc wystarczy, by rozpędzić tego SUV-a w 5,5 sekundy „od zera do setki”. Osoby, które zdecydują się na zakup tego modelu kosztem topowego modelu z logo MPower na klapie, zawsze mogą w prosty i efektywny sposób uatrakcyjnić jazdę słabszym modelem poprzez podniesienie mocy, czy wspomniany aktywny wydech.

Aktywny wydech w BMW M50D?

W tym miejscu warto zaznaczyć, że flagowy model X5 w dieslu już w fabryce doposażony jest w wariant aktywnego wydechu, również w wersji elektronicznej. Co to oznacza? Nie mniej, nie więcej to, że nie trzeba inwestować w droższy model chcąc uzyskać przyjemny dźwięk wydechu. A jeżeli takiego zakupu już dokonano, zawsze może być lepiej. Jak?

Fabrycznie montowany przed producenta z Monachium setup brzmi nieźle, ale z ręką na sercu w porównaniu z oferowanym przez nas rozwiązaniem wypada słabo. Jedyny plus takiego rozwiązania to obecna już na pokładzie flagowego modelu infrastruktura, która przy naszym doposażeniu nie generuje już takich kosztów jak w sytuacji, w której wydech montujemy od podstaw.

Jeżeli interesuje Cię nasze rozwiązanie w standardowym modelu X5 40D albo X5 M50D, odezwij się do nas. Więcej szczegółów o naszym rozwiązaniu znajdziesz tutaj.

 

Rate this post