Aktywny wydech w BMW X6 40D 2018

Aktywny wydech w BMW X6 z oznaczeniem jednostki 40D, generującej moc na poziomie 313 HP znacznie poprawił brzmienie samochodu. Auto z 2018 roku wyposażone w silnik diesla wciąż objęte jest gwarancją producenta. Tak więc jedyne rozwiązanie z nią nie kolidujące to aktywny wydech w wersji elektronicznej, ale od razu dodajmy – i tak żaden inny wydech nie sprawdzi się lepiej w dieslu, aniżeli wspomniana wersja elektroniczna.

aktywny wydech BMW X6 40D 2018 313 HP

Jak są jej plusy?

Atuty uniwersalnego wydechu elektronicznego

Rozmawiając o atutach, no cóż, nieskromnie musimy wymienić ich dość sporo.

✅ bezinwazyjność i możliwość ponownego montażu w innym aucie

✅ uniwersalność i możliwość montażu wydechu zarówno w aucie z silnikiem benzynowym jak i diesla

✅ radykalna poprawa brzmienia samochodu

✅ sterowanie z poziomu komputera samochodu oraz zewnętrznej aplikacji iOS / Android

✅ brak ingerencji w oryginalny wydech

✅ brak ryzyka utraty gwarancji lub naruszenia warunków leasingu

 

Aktywny wydech – co to znaczy?

Nic innego aniżeli to, że to od Ciebie zależy jak będzie brzmiał wydech w Twoim aucie. Czy ma być ciszej, czy głośniej. A może chcesz włączyć efekt „pop-cornu” i zaskoczyć swojego sąsiada? W wariancie aktywnego wydechu, szczególnie w wersji elektronicznej istnieje możliwość dowolnej konfiguracji całego systemu.

Pamiętać należy o tym, że do wyboru są dwie opcje. Wydech elektroniczny i custom z klapami – czyli klasyczny wydech mechaniczny. Ten pierwszy dedykujemy wszystkim właścicielom samochodów napędzanych silnikiem diesla, jak również tych objętych gwarancją lub leasingiem. Zarówno z silnikami benzynowymi.

Drugi wariant sugerujemy wyłącznie do aut o mocniejszych silnikach benzynowych, w których brakuje przysłowiowej „kropki nad i”.

 

 

Rate this post