Aktywny wydech BMW X6 40D

Aktywny wydech w BMW X6 40D radykalnie poprawił dźwięk auta. Zastosowaliśmy tu nasz najnowszy wydech elektroniczny, wzbogacony o rezonator wysokich tonów. Połączenie podstawowej wersji wraz z naszą nowością oferowaną od połowy lutego 2020 naprawdę robi robotę.

Przy okazji zostawiamy porównanie dostępnych na rynku wariantów: klik.

aktywny wydech bmw x6

Aktywny wydech seryjny (silniki BMW M50D) vs nasz

Właściciele modeli wyposażonych w silnik M50D posiadają fabrycznie wbudowany zestaw aktywnego wydechu zaserwowany bezpośrednio od producenta. Dobra informacja jest taka, że możemy radykalnie poprawić jego brzmienie stosując jedno z dwóch dostępnych rozwiązań. By poprawić fabryczne brzmienie auta wystarczy wymiana modułu na nasz – i to wszystko.

A dla najbardziej wymagających Klientów sugerujemy rozwiązanie polegające na podmianie modułu wraz z montażem opcjonalnego głośnika wysokich tonów. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie optymalnych rezultatów, włącznie ze strzałami z wydechu rodem z konkurencyjnych modeli Mercedesa czy Audi. Kolejna dobra informacja dla właścicieli wyżej wymienionych modeli jest taka, że nie ma tu konieczności montażu kompletnego układa. A to przekłada się na niższą cenę modyfikacji.

Rate this post