Tuning w Audi Q8 50 TDI

Aktywny wydech w Audi Q8 50 TDI z trzylitrowym silnikiem diesla o mocy 286 koni mechanicznych. Od teraz podstawowa „Q Ósemka” brzmi lepiej niż jej droższa siostra, jaką niewątpliwie jest model z oznaczeniem SQ8. A ten, jak wszyscy dobrze wiemy, już fabrycznie uzbrojony jest w aktywny system wydechowy od producenta.

Była to kolejna już Q8, przy której mieliśmy okazję działać w tym właśnie zakresie.

A jak brzmi nasz system? Przykład na bazie wybranej realizacji z pierwszej Audi Q8 w Polsce.

 

Z dodatkowych informacji warto odnotować, że była to usługa zdalna w postaci dojazdu do Klienta na terenie Włocławka. Jest to nasza usługa premium, którą wdrożyliśmy dla Klientów spoza Wrocławia. Osoby zainteresowane taką usługą, zachęcamy do kontaktu.

Co jeszcze oferujemy do tego modelu?

audi q8 chiptuning aktywny wydech pakiet optyczny

 

Chiptuning w Audi Q8 50 TDI 286 HP

Doskonałą opcją na modyfikację tego modelu jest chiptuning. Nie oszukujmy się, ale 286 koni mechanicznych nie porywa. przy tych gabarytach auta, jego elastyczność powinna być na nieco większym poziomie. I tu właśnie z pomocą przychodzi możliwość modyfikacji mocy, która nie dość, że jest zupełnie bezpieczna, to w dodatku znacznie poprawia właściwości jezdne auta.

Jakie wyniki osiągamy w modelu Audi Q8 50 TDI?

✅ + 60 HP

✅ + 110 NM

Co jeszcze? Pakiet optyczny!

Do modeli w wersji S-Line oferujemy szereg dodatków w postaci dokładek progów, spoilera, tylnego oraz przedniego zderzaka.

Rate this post