Mercedes AMG GT 4 Door Tuning

Tuning Mercedesa AMG GT 4 Door 63S, czyli przepiękna maszyna poddana dalszym . Jednak jak każde auto, także i ten egzemplarz może zostać poddany tuningowi. W tym konkretnym egzemplarzu nasz Klient stwierdził, że w Mercu brakuje dawnej charakterystyki brzmienia wydechu. W dobie coraz bardziej restrykcyjnych norm emisji, nie trudno się z tym nie zgodzić. Dzisiejsze AMG nie brzmi już tak, jak kiedyś.

 

mercedes amg gt 4 door tuning

 

W tym aspekcie są dwie opcje do wyboru. Wymiana oryginalnego układu wydechowego co będzie jednoznaczne z utratą gwarancji lub montaż aktywnego wydech w wersji elektronicznej, która nie będzie z nią kolidować. Finalnie wybór Klienta zapadł na wersję elektroniczną.

A efekt?

Rewelacyjny! Uzyskaliśmy przestrzenne brzmienie V8 wraz z poprawą ogólnej głośności wydechu i to bez utraty tak ważnej dla Klienta gwarancji! Porównanie dźwięku można odsłuchać na naszej wyróżnionej relacji na Instagramie (@bmg_tuning) dotyczącej modelu AMG GT 4 63S. A jakie są dodatkowe pomysły na tuning Mercedesa AMG GT 4 Door poza modyfikacjami optycznymi i mechanicznymi?

 

Chiptuning w Mercedesie AMG GT 4 Door 63S V8

Mercedes AMG GT 4 Door 63 S napędzany jest doładowanym i czterolitrowym silnikiem w układzie V8 generującym seryjną moc na poziomie 639 koni mechanicznych oraz 900 NM. Te parametry pozwalają rozpędzić maszynę do 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy! Ale może być jeszcze lepiej. I to bez kosztownych modyfikacji mechanicznych.

Na bazie korekty seryjnego oprogramowania i napisania nowej, indywidualnej mapy, jesteśmy w stanie uzyskać dodatkowe i w pełni bezpieczne 60 HP oraz okolice 80 NM przy jednoczesnym uzyskaniu jeszcze większej elastyczności! Opcjonalnie można rozważyć dodatkowe modyfikacje mechaniczne, które pozwolą na uzyskanie jeszcze większych przyrostów.

Ten sam silnik występuje również w dwudrzwiowych wersjach sportowych modelu AMG GT. Tak więc również w tych modelach chiptuning i podniesienie mocy na poziom STAGE 1 pozwala uzyskać dokładnie takie same rezultaty.

chiptuning mercedes amg gt 63s

Właścicieli tych niesamowitych samochodów zachęcamy do kontaktu i ustalenia optymalnych modyfikacji zapewniających indywidualne podejście do każdego projektu.

Rate this post