Mercedes G-klasa. Aktywny wydech i AdBlue Off

Kolejny mercedes z gamy G-Wagonów odwiedził nas na pakiet usług: aktywny wydech, wyprogramowanie AdBlue oraz chiptuning. Wszystko co miało zostać napisane w sprawie modeli G-klasy już zostało przez nas opisane w poprzednich realizacjach. Tak więc nie będziemy się rozwodzić na temat tego modelu, a w skrócie przedstawimy wizytę naszego Klienta.

mercedes g

Aktywny wydech

W tym jak i wszystkich ostatnich modelach z serii G, które przewinęły się przez nasze ręce zamontowaliśmy nasz wydech w wariancie elektronicznym i co ważne, rozszerzonym. Jest to nasza flagowa oferta składająca się z dwóch specjalnych głośników o różnym przeznaczeniu. Dużym, który odpowiada za dźwięk V8 i mały, odpowiadającym za jakość wysokich tonów oraz pod obciążeniem. Dzięki temu każdy diesel czy benzyna wiernie odzwierciedla charakter sportowego wydechu.

Wyłączenie AdBlue

Ten konkretny egzemplarz został fabrycznie wyposażony w system z płynem AdBlue, który słynie, niestety, ze swojej wadliwości. Naszym zadaniem było więc programowe wyłączenie AdBlue.

mercedes g adblue

Chiptuning

Właściciel auta życzył sobie, abyśmy napisali nową mapę i wykonali chiptuning na poziomie STAGE1. Diagnostyka jednak wykazała, że auto zostało już w przeszłości zestrojone przez poprzedniego właściciela, tak więc całość zakończyła się na etapie diagnostyki.

chiptuning mercedes g

Rate this post