SQ8

Za nami kolejna realizacja w Audi SQ8. Nie sposób już zliczyć, który to egzemplarz Audi jaki trafił do nas na poprawę seryjnego brzmienia. Przypomnijmy, że ten model Audi już w fabryce jest wyposażony w aktywny wydech, ale jego właściwości i dźwięk nie powalają niestety na kolana.

sq8

Ważne, że może być znacznie lepiej. I aby tak się stało wystarczy wymiana seryjnego modułu na ten oferowany przez nas. Dzięki takiej modyfikacji samochód brzmi o niebo lepiej niż na fabrycznym setupie. Ale to wciąż nie wszystko. Dla tych Klientów, którzy wymagają od auta jeszcze więcej sportowych doznań, proponujemy dołożenie dodatkowego głośnika odpowiedzialnego za wysokie tony.

Tak było i w tej realizacji.

Dzięki zastosowaniu naszego modułu oraz montażu dodatkowego głośnika, w tym konkretnym Audi SQ8 uzyskaliśmy rewelacyjne brzmienie, zbliżone do flagowych modeli RSQ8. A przypomnijmy, że to przecież diesel…

Przypomnijmy, że w tym modelu warto rozważyć dodatkowe modyfikacje takie jak:

Chiptuning

Montaż modułu obniżającego pneumatykę o kolejne 4cm

Mając na myśli modyfikację w kontekście poprawy mocy auta, mówimy o bezpiecznych przyrostach na poziomie 60 HP i 100 NM, co w większości przypadku pozwala uzyskać moc 500 HP i aż 1000 NM!

 

Chcesz poddać swoją „ósemkę” modyfikacjom w naszej firmie? Odezwij się do nas!

Rate this post