Tuning w Audi A7 55 TFSI

Tuning Audi A7 55 TFSI w tym konkretnym przypadku został ustanowiony poprzez aktywny układ wydechowy. Z uwagi na gwarancję zamontowaliśmy tu nasz wydech elektroniczny, który zapewnił świetne brzmienie bez ryzyka utraty rękojmi. Rozwiązanie to zapewniło świetne brzmienie auta bez modyfikacji oryginalnego układu wydechowego.

chiptuning audi a7 c8 55fsi

Podobny system montowany jest w niektórych modelach Audi fabrycznie, jednak ten cieszy się naprawdę znacznie większą skalą możliwości, a co ważne, naprawdę jeszcze lepiej brzmi.

 

Aktywny wydech Audi A7 55 TFSI

Aktywny wydech w Audi A7 55 TFSI stanowi świetne rozwiązanie na poprawę brzmienia samochodu, który fabrycznie w tym zakresie pozostawia wiele do życzenia. Co ważne, cały system można przełożyć w przyszłości do dowolnego, innego samochodu. Co w przypadku tradycyjnych wydechów jest inwestycją jednorazową i zazwyczaj niestety, bezzwrotną.

 

Chiptuning Audi A7 C8 55 TFSI 340 HP

Chiptuning w Audi A7 C8 55 TFSI to dodatkowa alternatywa ciekawej modyfikacji wnoszącej do tego modelu nowy poziom właściwości jezdnych. W tym modelu na bazie indywidualnej mapy możemy z powodzeniem uzyskać bezpieczny przyrost na poziomie dodatkowych

+70 HP

+90 NM

Finalnie, z poziomu 340 HP można przekroczyć granicę magicznej „czwórki z przodu” i to bez jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych uzyskując pułap mocy w okolicy 400 HP i 600 NM.

Osoby zainteresowane montażem aktywnego wydechu w tym modelu lub chiptuningu zachęcamy do kontaktu. W przypadku pakietu „moc i wydech”, możemy zaoferować atrakcyjny rabat.

 

Rate this post