VW Arteon 2.0 240 HP

Tuning w VW Arteon w postaci pakietu chiptuning i aktywny wydech. Tym samym zatroszczyliśmy się o moc auta i o dźwięk wydechu. Mimo, że to nadal diesel, od teraz auto brzmi naprawdę znakomicie. Warto dodać, że wspomniany egzemplarz naprawdę dobrze wygląda. To pełni szczęścia brakowało jedynie mocy i przyjemnego dla ucha dźwięku. Zajęliśmy się więc i o jedno i drugie.

vw arteon

 

Chiptuning VW Arteon 2.0 TDI 240 HP

Chiptuning tego modelu zapewnia bezpieczne i w pełni satysfakcjonujące przyrosty bez konieczności modyfikacji mechanicznych. Pozostawiając w pełni seryjne podzespoły, nie ruszając ekologii i nie zmieniając chłodzenia czy turbo, uzyskaliśmy przyrost na poziomie dodatkowych 66 HP i 32 NM.

Model ten fabrycznie wykazuje parametry na poziomie 240 koni mechanicznych oraz 500 niutonometrów.

Było 235 HP i 497 NM 
Jest 291 HP i 529 NM
Przyrost:
66 HP i 32 NM ✅

Warto pamiętać, że moc tej jednostki mogłaby wznieść się na wyższy level, jednak konieczne byłyby dalsze modyfikacje mechaniczne. A jakie? To już tak naprawdę zależałoby jedynie od Klienta.

chiptuning vw arteon

chiptuning vw arteon 240 hp

 

Aktywny wydech

Zastosowany w tym modelu aktywny wydech to nasz setup w wersji rozszerzonej, składający się z dwóch rezonatorów o odmiennej konstrukcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać fenomenalne jak na diesla brzmienie, z pełną gamą możliwości co do samego charakteru odgłosów z wydechu.

Więcej o naszym systemie można poczytać tutaj.

 

Rate this post