Audi A7 55 TFI chiptuning

Chiptuning STAGE1 z uwzględniem strojenia dla ECU & TCU w Audi A7 55 TFSI. Pakiet obejmował indywidualną mapę dla sterownika komputera oraz skrzyni biegów co zapewniło jeszcze lepsze osiągi oraz elastyczność auta. Wszystkie nasze prace w tym zakresie odbyły się bez jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych, który jednak w tym modelu również byłoby warto uwzględnić. Mamy tu na myśli głównie sportowy układ wydechowy, które znacznie poprawił by przepływ spalin. Szczególnie jeżeli pod uwagę weźmiemy seryjny katalizator i filtr OPF, które w dość radykalny sposób ograniczają potencjał silnika.

Biorąc pod uwagę wysoką temperaturą na hamowni w dniu pomiarów oraz ewentualne mody mechaniczne, wynik jaki moglibyśmy uzyskać mógłby być wyższy o około 35 HP i 50 NM.

 

audi a7 55 tfsi chiptuning

 

Tuning ECU i TCU dla Audi A7 55 TFSI

Było: 348 HP i 458 NM
Jest: 394 HP i 528 NM
✅ Przyrost: +56 HP i +70 NM
audi a7 55 tfsi chiptuning

 

audi a7 55 tfsi chiptuning

 

Osoby zainteresowane podniesieniem mocy w jednostkach 55 TFSI i innych zachęcamy do kontaktu. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną usługę poprzedzoną diagnostyką i wzbogaconą o indywidualne rozwiązania mające na celu spełnienie oczekiwań konkretnych właścicieli. Zachęcamy do kontaktu!

5/5 - (1 vote)