Chiptuning BMW G20 320i

Chiptuning BMW G20 320i z 2019 roku daje naprawdę fenomenalne rezultaty, wykorzystuje potencjał jednostki i co najważniejsze, jest w pełni bezpieczny dla silnika i podzespołów. O jakich parametrach piszemy?

❌ Było: 184 HP i 295 NM

✅ Jest: 262 HP 378 NM

chiptuning bmw

Dzięki indywidualnej mapie na poziomie STAGE 1 uzyskaliśmy więc wynik dodatkowych 79 HP i  83 NM. Dodamy, że w aucie znajduje się nowy sterownik MG1CS201.

Właściciele nowych egzemplarzy zainteresowani chiptunigiem zapytają pewnie „okey, a co z gwarancją?„. Odpowiadamy, mamy na to sposób.

 

Chiptuning, a gwarancja – jak to pogodzić?

Wiele firm tuningowych oferuje swoim Klientom zewnętrzne powerboxy, których zadaniem jest podniesienie mocy. Działa to w ten sposób, że box dostarcza mapę z zewnątrz bez ingerowania w mapę fabryczną. Ale jak ma się to do gwarancji?

Otóż przed wizytą w ASO box jest demontowany i stąd każdy przeświadczony jest o jedynej słuszności takiego rozwiązania. A jeśli by tak wgrać nową mapę i ponownie oryginał z fabryki, którego kopię zachowamy podczas wizyty w naszym warsztacie? No właśnie…

Tak też działamy i naszym zdaniem jest to jedyna słuszna opcja dla wszystkich osób zainteresowanych podniesieniem mocy w nowych samochodach. Zasada działania jest taka sama jak w przypadków powerbox`ów, ale ma znacznie więcej korzyści.

✅ gwarancja optymalnych przyrostów

❌ w naszym testach boxy nigdy nie uzyskały parametrów deklarowanych przez producenta

✅ możliwość ingerowania w dowolne parametry mapy

❌ box to niestety „gotowe” rozwiązanie

✅ gwarancja jakości pisanej przez nas mapy

❌ w wielu przypadkach boxy na wyższych ustawieniach sprawiały problemy ze skrzynią biegów

✅ po wgraniu oryginalnej mapy zapewniamy reset do ustawień pierwotnych

❌ w przypadku box’a po prostu się go wypina

 

Tak więc jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad chipem w swojej BMW G20i czy innych modelach, zapraszamy do nas!

 

 

 

Rate this post