Chiptuning w BMW G30 520D i aktywny wydech

Chiptuning w BMW G20 520D, czyli dodatkowe i zupełnie bezpieczne 41 HP i 104 NM ✅. Na taki właśnie przyrost mogą liczyć właściciele wszystkich modeli G20 wyposażonych w 190 konny silnik diesla.

chiptuning bmw g30

Modyfikacja w tym jak i wszystkich innych egzemplarzach tego modelu na poziomie STAGE1 polega na wgraniu indywidualnej mapy optymalizującej pracę silnika. W ten sposób auto uzyskuje znacznie większą elastyczność, a przy okazji spada poziom spalania. Mniej więcej o jeden litr na każde pokonane 100 kilometrów.

Różnica w mocy, elastyczności oraz reakcji na pedał gazu jest bez porównania względem seryjnych parametrów. Dodatkowym atutem przeprowadzenia modyfikacji jest mniejsze spalanie idące w parze z większą ekonomią użytkowania samochodu.

A co z gwarancją BMW na auto?

Tutaj możemy szczerze napisać, że nasi Klienci decydujący się na taką modyfikację, jak dotąd nie mieli najmniejszych problemów. Do tej pory skutecznym rozwiązaniem jest wgranie oryginalnej mapy przed wizytą w ASO, a następnie ponowne wgranie napisanej przez nas wcześniej mapy. W większości przypadków taka rotacja wymaga dodatkowych zmian w oparciu o ilość nadpisanych zmian w BMW. Niemniej, nigdy nie są to koszty rzędu pierwotnych płatności.

 

Chiptuning BMW G30 520D

Przed:

aktywny wydech bmw g30 520d

 

Po:

chiptuning bmw g30 520d 190 hp

Aktywny wydech w BMW G30

Dodatkowo zamontowaliśmy w aucie nasz aktywny układ wydechowy, który jest najlepszym na rynku rozwiązaniem mającym poprawić fabryczny dźwięk wydechu. W dieslach, jakakolwiek modyfikacja fabrycznego układu wydechowego w formie klasycznej mija się z celem, ponieważ żaden standardowy wydech nie będzie brzmieć dobrze.

Rate this post