Chiptuning C43 AMG

Chiptuning w modelu Mercedes C43 AMG z 2017 roku o seryjnej mocy 270KW. Bezpieczny i całkiem przyjemny przyrost i to bez jakichkolwiek modyfikacji mechanicznych (które mimo wszystko mocno rekomendujemy w tym modelu, celem uzyskania jeszcze lepszych osiągów). Mimo ówczesnych sugestii dla Klienta finalnie wykonaliśmy soft STAGE1, który jak zawsze u nas, bazował na indywidualnej mapie przygotowanej pod samochód Klienta.

Biorąc pod uwagę fakt, że bazowaliśmy na seryjnym wydechu to uzyskany finalnie efekt jest naprawdę bardzo satysfakcjonujący.

Było: 363 HP i 480 NM

Jest: 407 HP i 537 NM

Przyrost: 44 HP i 57 NM

chiptuning c43 amg

mercedes c43 amg tuning

Tuning w modelu Mercedes C43 AMG

Zalecany przez nas tuning modelu Mercedes C43 AMG powinien obejmować również układ wydechowy oraz wydajniejsze chłodzenie. Stosując taki pakiet modyfikacji zyskalibyśmy dodatkowe okolice 30 HP i 40 NM przy jednoczesnej radykalnej poprawie brzmienia samochodu jak również zwiększylibyśmy bezpieczeństwo silnika poprzez znacznie bardziej wydajne chłodzenie.

W podobnych realizacjach stawiamy na układ wydechowy marki Supersprint oraz niezwykle wydajne chłodzenie marki Wagner Tuning, które w znaczny sposób obniża temperaturę powietrze w dolocie. Zwiększając moc samochodu, a także dodatkowo zabezpieczając jednostkę silnikową.

 

5/5 - (1 vote)