Chiptuning w Audi A6 50 TDI

Chiptuning w Audi A6 50 TDI to sprawdzony i w pełni bezpieczny sposób na podniesienie mocy. Audi napędza trzylitrowa jednostka diesla, która skrywa w sobie znaczny zapas potencjału, który można przełożyć na zwiększenie elastyczności auta. Mimo tych gabarytów auto po modyfikacji staje się zauważalnie żwawsze i mniej paliwożerne. W tej konkretnej realizacji uzyskaliśmy przyrost na poziomie:

 + 45 HP
 + 54 NM

 

Przed napisaniem indywidualnej mapy.

chip tuning audi a6 50 tdi

 

 

Po napisaniu indywidualnej mapy.

chiptuning audi a6 50 tdi

 

Chip tuning i aktywny wydech w Audi A6 50 TDI

W tym przypadku poza chip tuningiem Klient zdecydował się na pakiet modyfikacji w postaci zwiększenia mocy, a także montażu aktywnego wydechu. Teraz auto jest nie tylko mocniejsze, ale przede i świetnie brzmi. Aktywny wydech w wersji elektronicznej jest jedynym sensownym w przypadku silników diesla rozwiązaniem.

A jak brzmią auta z naszym aktywnym wydechem?

 

Podsumowując, chip tuning w Audi A6 50 TDI to doskonała modyfikacja dla wszystkich osób oczekujących od auta lepszych właściwości jezdnych oraz elastyczności silnika. Jak widać, możliwa jest również radykalna poprawa brzmienia dieslowskiego serca, która dodatkowo odmieni auto i pozwoli zakochać się w nim na nowo. A wszystko to za sprawą rozwiązania jakim jest aktywny wydech.

Rate this post