Chiptuning w Audi Q7 4M 45 TDI 231 HP 2020

Chiptuning w Audi Q7 4M 45 TDI to doskonały sposób na podniesienie mocy w tym modelu. W oparciu o ogromny potencjał jednostki i fakt, że jest ona ograniczona fabrycznie przez producenta, podczas wizyty w salonie warto więc dwukrotnie zastanowić się nad decyzją o zakupie konkretnego modelu.

 

chiptuning audi q7 45 tdi 2020 4m

A jaki efekt zapewnił chip tuning?

+ 96 HP
+ 150 NM

Tak więc sięganie po mocniejsze jednostki aniżeli 231 konne serce diesla niekoniecznie ma sens podczas zakupu. Indywidualna mapa polega na zdjęciu fabrycznego ograniczenia potencjału silnika przy jednoczesnej optymalizacji wyników. Taki zabieg jest w pełni bezpieczny dla auta jak i kluczowych podzespołów, a gwarantuje zupełnie inne doznania i wrażenia z jazdy tym wspaniałym SUV-em.

 

 

 

Jakie jeszcze modyfikacje warto rozważyć dla modelu Audi Q7 4M? Aktywny wydech!

chip tuning audi q7

Aktywny wydech Audi Q7 4M

Kiedy moc już zbliży się do mocniejszych modeli, warto zaopatrzyć się w aktywny wydech, który radykalnie zmienia brzmienie auta. I nieskromnie napiszemy, brzmi o niebo lepiej niż ten fabrycznie montowany przez koncern. Chociażby w modelach SQ7 czy wersjach „Competition”. Mając takie możliwości na uwadze warto zastanowić się czy nie lepszym rozwiązaniem zakupu wyżej uplasowanego modelu, kosztem sporych pokładów finansowych.

 

 

Rate this post