Chiptuning w Audi SQ8

Chiptuning w Audi SQ8 + wymiana fabrycznego modułu dźwięku aktywnego wydechu i montaż rezonatora wysokich tonów. Tak wyglądała nasza ostatnia realizacja w kolejnym modelu Audi SQ8.

tuning audi sq8

Ta piękna „SQ Ósemka” to kolejny model flagowego modelu od Audi, przy którym mieliśmy okazję popracować. Podobnie jak w innych modelach, tak samo tutaj, modyfikacja auta objęła kilka obszarów. Podnieśliśmy moc samochodu, a także zajęliśmy się dźwiękiem wydechu. Do pełni szczęścia zabrakło czasu na montaż modułu pneumatyki obniżającego zawieszenie w bezpieczny sposób o kolejne 3cm. Tym samym wielce prawdopodobne, że jeszcze przyjdzie nam popracować przy aucie 🙂

Efekty chip tuningu

Przed:

chip tuning sq8

 

Po:

aktywny wydech sq8

 

Aktywny wydech w Audi SQ8

Poza pracami związanymi z podniesieniem mocy na bazie indywidualnej mapy STAGE1 przyszło nam popracować również nad fabrycznym dźwiękiem auta. Sprawa w tym wypadku jest dość prosta, bo wystarczy wymienić fabryczny moduł dźwięku lub tak jak w tym przypadku, zamontować dodatkowy rezonator wysokich tonów zapewniający wierniejszy dźwięk klasycznego wydechu sportowego.

 

Rate this post