Chiptuning BMW 420i 184 HP 2016 Gran Coupe

Chiptuning w modelu BMW 420i pozwala na uzyskanie dodatkowych i bezpiecznych 83 HP i 125 NM! Jak to możliwe? Otóż model ten napędza silnik o oznaczeniu B48B20, który występuje również w mocniejszym egzemplarzu ze stajni BMW. Tak więc w tym przypadku mamy do czynienia ze zdławioną fabrycznie jednostką, w której nowa mapa odblokowuje nałożony fabrycznie kaganiec, a przy okazji dorzuca kilka dodatkowych koni mechanicznych, czyniąc to auto naprawdę o niebo elastyczniejszym i przyjemniejszym w prowadzeniu.

chiptuning bmw 420i

Modyfikacja tego nowego sterownika (ECU MG1CS003) jest w pełni bezpieczna dla auta i nie naraża go na nadmierną eksploatację. Jest to jednocześnie świetna baza samochodu, która przy dodatkowych modyfikacjach mechanicznych pozwoli uzyskać moc w okolicy 350 HP czyniąc z tej pięknej beemki sportowego zadziorę.

Nasza indywidualna mapa naprawdę znacznie ożywiła beemkę, a najważniejsza informacja jest taka, iż jest to w pełni bezpieczny mod wykorzystujący potencjał jednostki napędowej.

Było ➡️ 192 HP i 266 NM
Jest ➡️ 275 HP i 391 NM

Przyrost:

 + 83 HP
 + 125 NM

A oto wyniki z pomiarów na naszej hamowni MAHA LPS 3000.

 

PRZED MODYFIKACJĄ

chip tuning bmw 420i

 

PO MODYFIKACJI

tuning bmw 420i

Opcjonalne modyfikacje i tuning mechaniczny

Modyfikacje, które pozwolą uzyskać uzyskać więcej mocy to:

  • nowy dolot
  • nowy intercooler
  • downpipe + układ wydechowy
  • strojenie

Do tego modelu możemy zaproponować również ciekawe pakiety stylizacyjne pod kątem tuningu optycznego. Osoby zainteresowane modyfikacjami swojego BMW serii 4 zachęcamy do kontaktu.

Rate this post