Chiptuning w Mercedesie GLC 22o CDI 177 HP

Tym razem naszym pacjentem okazał się dwuletni Mercedes GLC 220 CDI o mocy 177 koni mechanicznych. Celem było bezpieczne podniesienie mocy, gdyż bazowa moc auta przy tych gabarytach pozostawia wiele do życzenia. Nasz chiptuning w postaci indywidualnej mapy okazał się bardzo skuteczny, bo przyrosty jakie uzyskaliśmy totalnie odmieniły elastyczność samochodu.

Rezultat?

+ 50 HP

+ 80 NM

Chiptuning Mercedes GLC 220 CDI

Efekty chiptuningu to bezpieczne +50 HP i 80 NM

Pomiary na naszej hamowni 4×4 wykazały fabryczne ustawienia na poziomie 178 HP i 424 NM. Po wgraniu naszej mapy przygotowanej specjalnie dla tego egzemplarzu, uzyskaliśmy poziom 230 HP oraz 500 NM. Są to świetne wyniki uzyskane w oparciu o potencjał i normy bezpieczeństwa zastosowanej tu jednostki silnikowej.

Mercedes GLC tuning

Po zabiegu podnoszenia mocy auto stało się zdecydowanie bardziej elastyczne. A gabaryty samochodu w oparciu o doświadczenia z jazdy jakby stały się mniejsze, a doświadczenia i wrażenia z jazdy wskoczyły na zupełnie inny poziom. Jak widać na wykresie, poprawiła się nie tylko moc, ale również zakres „krzywych”. Dzięki temu moc, nie dość, że większa, to będzie oddawana jeszcze lepiej.

Właścicieli Mercedesów GLC chcących podnieść moc w swoim aucie zapraszamy do kontaktu.

Rate this post