Serwis koparek Doosan

Ostatnio nabiliśmy sporo kilometrów. Połowa naszej ekipy została we Wrocławiu i skupiła się na naszej codzienności – tuningu samochodów, a druga zamieniła się w mobilny serwis maszyn budowlanych i wyjechała w Polskę wykorzystując naszą wiedzę, jako zespół serwisantów koparek marki Doosan. Jednym i w drugim przypadku okazało się, że naszym pacjentem będzie koparka Doosan DX 255 LC. W obu przypadkach świadczyliśmy usługę polegającą na programowym usunięciu systemu AdBlue, który jest niezwykle problematycznym elementem koreańskich koparek. Jak i całego sprzętu ciężkiego.

doosan dx 255 lc

Problemy z AdBlue w koparkach Doosan DX 255 LC

Usterki systemu AdBlue to znany nam już dobrze mankament trapiący operatorów koparek i ich przełożonych, brygadzistów. Problemy wynikające z wadliwego i psującego się systemu potrafią napsuć nerwów, ponieważ kiedy dochodzi do bliżej nieokreślonych awarii tego systemu, wówczas dochodzi do radykalnych spadków mocy i wręcz uziemienia maszyny. Efektem tego są opóźnienia w pracy, co bezpośrednio przekłada się na zakontraktowane prace.

doosan serwis

 

Inne popularne usterki w maszynach budowlanych marki Doosan

Ale problemy z AdBlue to nie jedyne znane nam i często usuwane przez nas mankamenty. Doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych, w tym rzecz jasna marki Doosan jasno wskazuje, że im nowsze maszyny tym częstsze problemy, do których również możemy zaliczyć usterki filtrów cząstek stałych czy zaworu EGR. W tym miejscu warto dodać, że możliwy jest również ECO Tuning, polegający na modyfikacji oprogramowania pod kątem mniejszego spalania maszyny i optymalizacji jej pracy.

mobilny serwis koparek

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Działamy na terenie całej Polski, bo logicznym jest, że logistyka i transport maszyny budowlanej, szczególnie obarczonej usterkami, nie będzie prostym zadaniem. I zdecydowanie tanim. Dlatego też serwisując maszyny budowlane w powyższym zakresie – jak usterki AdBlue, DPF czy EGR – usuwamy na wskazanym przez Klienta terenie. Dlatego, jeżeli Twoje maszyny budowlane nie pracują jak powinny, wpadają w tryby awaryjne i rozmaite usterki – zgłoś się do nas. Pomożemy!

Zadzwoń do nas i dowiedz się kiedy oraz w jaki sposób możemy Ci pomóc.

 

Rate this post