Diagnostyka maszyn budowlanych i modyfikacja sterowników

Usuwanie DPF / FAP
BMG icon

Usuwanie DPF / FAP

Rozwiązujemy usterki związane z zapchanymi lub niewydajnymi filtrami cząstek stałych. Oferujemy modyfikację mapy sterownika oraz fizyczne wycięcie wkładu filtra. Maszyna odzyska moc, a problemy nie powrócą.

Usuwanie AdBlue
BMG icon

Usuwanie AdBlue

System z mocznikiem AdBlue wymaga regularnego nadzoru, a brak poświęconej mu uwagi potrafi uziemić maszynę. Możliwe jest więc programowe usuwanie AdBlue z poziomu sterownika ECU.

Usuwanie EGR
BMG icon

Usuwanie EGR

Wadliwy zawór recyrkulacji spalin potrafi znacznie spowolnić maszynę blokując jej potencjał. W takich sytuacjach proponujemy fizyczne zaślepienie zaworu oraz modyfikację oprogramowania.

Ecotuning
BMG icon

Ecotuning

Modyfikacja mapy pod kątem dodatkowej mocy pozwala na zwiększenie efektywności maszyny poprzez większą wydajność, przy jednoczesnym, znacznym spadku spalanego paliwa!

Opinie naszych klientów

Jarek Grybel
Jarek Grybel
06:08 10 Nov 21
Polecam / Pełen Profesjonalizm / Na Końcu Uśmiech Klienta 😁🏎🏎🏎
Wiktor
Wiktor
17:42 21 Sep 21
Kawa wypita , chip zrobiony , auto mniej spala i szybciej przyspiesza. Cena też bardzo dobra , w dodatku można było sporo się dowiedzieć od mechanika. Ja jestem zadowolony i mogę śmiało polecać.
Krzysztof Popczyk
Krzysztof Popczyk
11:10 13 Aug 21
Super obsługa, profesjonalne podejście do klienta, oby więcej takich firm świadczących usługi związane z naprawą samochodów. Ja zdecydowanie poleca i warto było jechać do nich 60 km.
Ireneusz Kwiatkowski
Ireneusz Kwiatkowski
23:04 27 Jul 21
Zrobilem czip tuning w firmie BGM Wroclaw 27 07 2021 i wyjechalem o 14 pacjent to Audi q7 4,2 tdi i do teraz czyli 28 07 2021 banan z twarzy niechce mi zejsc a wszyscy co sie tak cieszysz a ja na to przejedz sie moja q7 wrazenia z jazdy niesamowite znaja sie w 100% polecam warto jechac do nich nawet 1000km i napewno... tam wróce z nastepnymi modyfikacjami z 320ps wykrzesano 370ps po prostu czarodzieje Pozdro BGMczytaj więcej
Krzysztof Szalek
Krzysztof Szalek
20:44 16 Jul 21
Bardzo konkretne i profesjonalne podejście do klienta. Bez nawijania makaronu na uszy-ta praca jest zarówno pasja tych chłopaków.Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.Moja X5 m50d spala po nowej mapce ok. 1,5l/100km mniej. Jak jej gniotę po 220-240km/h to do pół l/100km więcej.
Damian K
Damian K
05:34 10 Jul 21
Obsługa na najwyższym poziomie. Panowie znają się na swojej robocie. Problem w postaci dpf-a został usunięty w umówionym czasie pomimo utrudnionego dostępu. Cena nie uległa zmianie, co nie jest niestety standardem u wszystkich. Auto złapało drugi oddech, będę polecał i na pewno jeszcze wpadnę na chipa.Peugeot... 508Dziękuję i pozdrawiam serdecznieczytaj więcej
Patryk Rogowicz
Patryk Rogowicz
17:46 12 Jun 21
pacjent mercedes w212fl 2.2 cdi 170KM/400Nm pierwsze hamowanie pokazało 185KM/390Nm Stage 1 podniesienie mocy do 208KM/430Nm, usługa była prezentem na dzień ojca, auto miałem do dyspozycji dosłownie na chwile, zostałem obsłużony szybko, sprawnie i profesjonalnie, bez zbędnych niespodzianek, wybór padł na bmg bo... zależało mi na bezproblemowej usłudze, nie zawiodłem się, a radość ojca bezcenna jeszcze raz wielkie dzięki za znalezienie terminuczytaj więcej
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Problem z maszyną, koparką czy ciągnikiem? Odezwij się do nas!

Jeżeli maszyna w Twojej flocie wymaga interwencji diagnostyczno – programowo – mechanicznej, skontaktuj się z nami. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość usług, gwarancje na wykonany zakres prac oraz możliwość dojazdu do Klienta we wskazane miejsce na terenie całej Polski.

Maszyna musi działać, pomóżcie!

FAQ

Tak.

Tak.

Tak.

Oczywiście. I w wielu przypadkach bez konieczności otwierania sterownika!

Usuwanie EGR, usuwanie DPF, usuwanie AdBlue, Chiptuning

Diagnostyka maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i przemysłowych w BMG Tuning. Informujemy, że diagnostykę komputerową możemy przeprowadzić dla Ciebie w naszym centrum we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym miejscu! W skład naszych usług wchodzą takie warianty jak usuwanie DPF, usuwanie AdBlue, usuwanie EGR oraz chiptuning podnoszący moc i zwiększający ekonomię maszyny.

Usuwanie DPF

Usuwanie filtrów cząstek stałych w maszynach pozwala na szybkie, sprawne i efektywne rozwiązanie problemu. W sytuacjach, kiedy pojawią się problemy z zapchanym filtrem cząstek stałych, maszyna może nawet zaprzestać pracy. Zakup nowego filtra to ogromne koszty, a jego usunięcie znacznie poprawi funkcjonowanie sprzętu.

Usuwanie EGR

Zawór recyrkulacji spalin podobnie jak inne elementy szeroko pojętej i napisanej z przymrużeniem oka ekologii należy do szybko zużywających się podzespołów, które można wyłączyć. A tym samym usprawnić działania maszyny.

Usuwanie AdBlue

System AdBlue wraz ze specjalnym mocznikiem miał za zadanie zmniejszyć emisję szkodliwych związków związanych ze spalaniem oleju, Niestety, częściej stanowi problemy, które w skrajnych przypadkach mogą unieruchomić maszynę. Podobnie jak EGR i DPF, system ten może zostać wyłączony z poziomu sterownika.

Chiptuning = ecotuning

Chiptuning maszyn budowlanych polega nie tylko na modyfikacji sterowników pod kątem ekologii i wyłączania wadliwych elementów, jednak również na zwiększaniu elastyczności o efektywności samej maszyny. Większa moc to mniejsze spalanie i przede wszystkim przyjemniejsza oraz skuteczniejsza praca.

REANIMACJA MASZYN W BMG

W BMG Tuning radzimy sobie z maszynami rolniczymi, ciągnikami rolniczymi, a także maszynami budowlanymi i przemysłowymi. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić usterkę niemal w każdym sprzęcie. Oferowana przez nas diagnostyka komputerowa bazuje na profesjonalnym i oryginalnym sprzęcie oraz doświadczonych mechanikach.

To co powinno być dla Ciebie istotne to fakt, że pojawimy się dla Ciebie w każdym dowolnym miejscu w Polsce, by usunąć Twoją bolączkę. Oferujemy profesjonalne podejście, doświadczonych specjalistów oraz bardzo atrakcyjne stawki, które nie wyrwą dziury w Twoim portfelu. Jeżeli szukasz sprawdzonej ekipy, która na pewno poradzi sobie z napotkanym w Twojej maszynie problemem – to jesteś we właściwym miejscu.

Możemy nie tylko ją naprawić, ale również ”podkręcić” dzięki czemu wzrośnie jej moc, elastyczność, a co najważniejsze – spadnie spalanie. To kolejna dobra wiadomość dla Twojego portfela, zwłaszcza, że każda z maszyn nie należy do najbardziej ekonomicznego sprzętu, który zasilany jest paliwem. Tak więc jeśli zechcesz naszej pomocy to koniecznie zadzwoń do nas, by ustalić wszystkie niezbędne szczegóły. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Twoja maszyna działa tak, jak sobie tego życzysz. Bez względu czy jesteś jej operatorem czy właścicielem. Na pewno pomożemy!

TRAFIONA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka maszyn budowlanych w BMG obejmuje kompleksową diagnostykę komputerową w wybranym przez Klienta miejscu. Możemy zjawić się praktycznie w dowolnym miejscu i podjąć naprawy wadliwego sterownika oraz wykonać szereg usług związanych z filtrem cząstek stałych, AdBlue i zaworem EGR, a także modyfikacją mapy.

Podobnie jak w przypadku maszyn budowlanych, diagnostyka komputerowa maszyn rolniczych możliwa jest do wykonania na terenie całej Polski. Wykonujemy szereg usług od naprawy sterowników po ich modyfikacje oraz co ważne – bardziej zaawansowane naprawy włącznie z mechaniczną ingerencją w filtry DPF oraz FAP, system AdBlue i EGR.