Diagnostyka maszyn budowlanych i modyfikacja sterowników

Usuwanie DPF / FAP
BMG icon

Usuwanie DPF / FAP

Rozwiązujemy usterki związane z zapchanymi lub niewydajnymi filtrami cząstek stałych. Oferujemy modyfikację mapy sterownika oraz fizyczne wycięcie wkładu filtra. Maszyna odzyska moc, a problemy nie powrócą.

Usuwanie AdBlue
BMG icon

Usuwanie AdBlue

System z mocznikiem AdBlue wymaga regularnego nadzoru, a brak poświęconej mu uwagi potrafi uziemić maszynę. Możliwe jest więc programowe usuwanie AdBlue z poziomu sterownika ECU.

Usuwanie EGR
BMG icon

Usuwanie EGR

Wadliwy zawór recyrkulacji spalin potrafi znacznie spowolnić maszynę blokując jej potencjał. W takich sytuacjach proponujemy fizyczne zaślepienie zaworu oraz modyfikację oprogramowania.

Ecotuning
BMG icon

Ecotuning

Modyfikacja mapy pod kątem dodatkowej mocy pozwala na zwiększenie efektywności maszyny poprzez większą wydajność, przy jednoczesnym, znacznym spadku spalanego paliwa!

Problem z maszyną, koparką czy ciągnikiem? Odezwij się do nas!

Jeżeli maszyna w Twojej flocie wymaga interwencji diagnostyczno – programowo – mechanicznej, skontaktuj się z nami. Ze swojej strony zapewniamy najwyższą jakość usług, gwarancje na wykonany zakres prac oraz możliwość dojazdu do Klienta we wskazane miejsce na terenie całej Polski.

Maszyna musi działać, pomóżcie!

FAQ

Tak.

Tak.

Tak.

Oczywiście. I w wielu przypadkach bez konieczności otwierania sterownika!

Usuwanie EGR, usuwanie DPF, usuwanie AdBlue, Chiptuning

Diagnostyka maszyn budowlanych, maszyn rolniczych i przemysłowych w BMG Tuning. Informujemy, że diagnostykę komputerową możemy przeprowadzić dla Ciebie w naszym centrum we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym miejscu! W skład naszych usług wchodzą takie warianty jak usuwanie DPF, usuwanie AdBlue, usuwanie EGR oraz chiptuning podnoszący moc i zwiększający ekonomię maszyny.

Usuwanie DPF

Usuwanie filtrów cząstek stałych w maszynach pozwala na szybkie, sprawne i efektywne rozwiązanie problemu. W sytuacjach, kiedy pojawią się problemy z zapchanym filtrem cząstek stałych, maszyna może nawet zaprzestać pracy. Zakup nowego filtra to ogromne koszty, a jego usunięcie znacznie poprawi funkcjonowanie sprzętu.

Usuwanie EGR

Zawór recyrkulacji spalin podobnie jak inne elementy szeroko pojętej i napisanej z przymrużeniem oka ekologii należy do szybko zużywających się podzespołów, które można wyłączyć. A tym samym usprawnić działania maszyny.

Usuwanie AdBlue

System AdBlue wraz ze specjalnym mocznikiem miał za zadanie zmniejszyć emisję szkodliwych związków związanych ze spalaniem oleju, Niestety, częściej stanowi problemy, które w skrajnych przypadkach mogą unieruchomić maszynę. Podobnie jak EGR i DPF, system ten może zostać wyłączony z poziomu sterownika.

Chiptuning = ecotuning

Chiptuning maszyn budowlanych polega nie tylko na modyfikacji sterowników pod kątem ekologii i wyłączania wadliwych elementów, jednak również na zwiększaniu elastyczności o efektywności samej maszyny. Większa moc to mniejsze spalanie i przede wszystkim przyjemniejsza oraz skuteczniejsza praca.

REANIMACJA MASZYN W BMG

W BMG Tuning radzimy sobie z maszynami rolniczymi, ciągnikami rolniczymi, a także maszynami budowlanymi i przemysłowymi. Jesteśmy w stanie zdiagnozować i naprawić usterkę niemal w każdym sprzęcie. Oferowana przez nas diagnostyka komputerowa bazuje na profesjonalnym i oryginalnym sprzęcie oraz doświadczonych mechanikach.

To co powinno być dla Ciebie istotne to fakt, że pojawimy się dla Ciebie w każdym dowolnym miejscu w Polsce, by usunąć Twoją bolączkę. Oferujemy profesjonalne podejście, doświadczonych specjalistów oraz bardzo atrakcyjne stawki, które nie wyrwą dziury w Twoim portfelu. Jeżeli szukasz sprawdzonej ekipy, która na pewno poradzi sobie z napotkanym w Twojej maszynie problemem – to jesteś we właściwym miejscu.

Możemy nie tylko ją naprawić, ale również ”podkręcić” dzięki czemu wzrośnie jej moc, elastyczność, a co najważniejsze – spadnie spalanie. To kolejna dobra wiadomość dla Twojego portfela, zwłaszcza, że każda z maszyn nie należy do najbardziej ekonomicznego sprzętu, który zasilany jest paliwem. Tak więc jeśli zechcesz naszej pomocy to koniecznie zadzwoń do nas, by ustalić wszystkie niezbędne szczegóły. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by Twoja maszyna działa tak, jak sobie tego życzysz. Bez względu czy jesteś jej operatorem czy właścicielem. Na pewno pomożemy!

TRAFIONA DIAGNOSTYKA

Diagnostyka maszyn budowlanych w BMG obejmuje kompleksową diagnostykę komputerową w wybranym przez Klienta miejscu. Możemy zjawić się praktycznie w dowolnym miejscu i podjąć naprawy wadliwego sterownika oraz wykonać szereg usług związanych z filtrem cząstek stałych, AdBlue i zaworem EGR, a także modyfikacją mapy.

Podobnie jak w przypadku maszyn budowlanych, diagnostyka komputerowa maszyn rolniczych możliwa jest do wykonania na terenie całej Polski. Wykonujemy szereg usług od naprawy sterowników po ich modyfikacje oraz co ważne – bardziej zaawansowane naprawy włącznie z mechaniczną ingerencją w filtry DPF oraz FAP, system AdBlue i EGR.