Tuning modelu Mercedes GLS 400D

Za nami tuning w modelu Mercedes GLS 400D. Celem podjętej modyfikacji była poprawa seryjnego brzmienia auta. Z racji tego, że jest to diesel, jedynym słusznym rozwiązaniem był montaż aktywnego wydechu w wersji elektronicznej. Żadna z klasycznych modyfikacji oryginalnego układu wydechowego w silnikach wysokoprężnych nie zapewni takich możliwości, jak wspomniany wydech elektroniczny.

tuning mercedes gls

W tej konkurencji, Mercedes na tle Audi czy BMW wypada dość marnie, bo warto zaznaczyć, że konkurencja już w fabryce montuje podobne rozwiązania. A to, że brzmią nie do końca tak jakby życzyli sobie tego właściciele modeli SQ8 czy M50D to nawet dobrze. Dzięki temu możemy modyfikować auta i sprawiać jeszcze większą frajdę naszym Klientom.

Aktywny wydech w modelu Mercedes GLS 400D

Aktywny wydech to świetna propozycja dla wszystkich osób, które dźwiękiem dieslowskiego serducha chciałyby zbliżyć się do klasycznego „klangu” słynnych silników AMG. I to bez żadnej ściemy. Z naszym systemem będzie to możliwe, ponieważ dysponujemy najlepiej brzmiącym na rynku rozwiązaniem, który zapewnia fantastyczny dźwięk.

Godnym odnotowania jest fakt, że system totalnie nie koliduje z gwarancją, a w przyszłości można przełożyć setup do dowolnego, innego auta. Diesla lub benzyny. Więcej o naszym rozwiązaniu można przeczytać tutaj.

Inne opcje tuningu GLS`a? Chiptuning!

Dla wszystkich właścicieli żądnych lepszej elastyczności swoich aut i osiągów proponujemy chiptuning w postaci indywidualnej mapy zwiększającej moc auta. Oczywiście w zdrowy i rozsądny sposób. Bezpieczny próg tego modelu z pozostawieniem zapasu to okolice dodatkowych 40 HP i 80 NM.

A to znacznie lepsze parametry aniżeli te oferowane przez BRABUSA w kwocie 4800.. Euro…

Rate this post