Chiptuning STAGE2, tuning mechaniczny i sportowy wydech w BMW 440i 326 HP

Chiptuning STAGE2 w BMW 440i Gran Coupe 326 HP. Rewelacyjne wyniki, doskonały dźwięk kompilacji wydechu Akrapović & Supersprint oraz układ hamulcowy MPerformance. Przed Wami realizacja, z której jesteśmy naprawdę dumni, bo nic nie znaczy dla nas tyle, co spełnienie pokładanych w nas nadziei i finalne zadowolenie Klienta.


W samochodzie Klienta zostały przeprowadzone następujące modyfikacje:

✅ serwis bieżący

✅ montaż sportowego downpipe Supersprint ze sportowym katalizatorem

✅ montaż końcowej sekcji Akrapović MPerformance

✅ montaż wydajnego zestawu zacisków, tarcz oraz klocków hamulcowych MPerformance

bmw 440i chip tuning

 

Chiptuning STAGE2 w BMW 440i 326 HP Gran Coupe F32

Efekt?

O niebo lepsze wyniki, doskonałe przyspieszenie i adekwatne do niego hamowanie połączone z przyjemnym, basowym i potrafiącym poczęstować pop – cornem, układem wydechowym.

Było: 347 HP i 456 NM

Jest: 415 HP i 591 NM

✅ Przyrost: 68 HP i 135 NM

bmw 440i chip tuning

bmw 440i chip tuning

 

 

UWAGA! 

– seryjna moc auta to poziom 326 HP i 450 NM, a wyniki uzyskane przed modyfikacją zostały bazowały już na założonym sportowym układzie wydechowym, więc realny i podany wyżej przyrost jest jeszcze większy!

– strojenie wykonaliśmy na kiepskim paliwie pb95, więc stosując zalecane przez nas paliwo pb98 / pb100, wynik powinien być wyższy o około 15 – 20 HP i 15 NM.

 

Wydech Akrapović & Supersprint Exhaust w modelu BMW 440i F32

Życzeniem Klienta było uzyskanie przyjemnego i basowego dźwięku, bez przesadnego efektu pop&bang czy „marchewek w końcówkach”. Wydech miał brzmieć przyjemnie, ale nieprzesadnie. W związku z powyższym zdecydowaliśmy się na końcową sekcję MPerformance Akrapović, a z przodu sportowy downpipe Supersprint z katalizatorem. Sekcja środka z tłumikiem i rezonatorem pozostały nietknięte. Taka konfiguracja okazała się być decyzją trafioną w gust Klienta w 110%.

akrapovic exhaust supersprint exhaust bmw 440i f32

Sportowy układ hamulcowy MPerformance do BMW F22 440i

Tak duże skoki w wartościach przyspieszenia nie mogły odbyć się bez echa. By auto hamowało równie dobrze jak przyspiesza, zdecydowaliśmy się na zastosowanie sportowego i wydajnego układu hamulcowego BMW MPerformance. Do auta zamontowaliśmy więc zupełnie nowy i przede wszystkim znacznie bardziej efektywny zestaw „hebli”, składający się z nowych przewodów, zacisków, tarcz i klocków hamulcowych.

hamulce bmw 440i f32

 

Masz takie same lub inne auto, w którym chcesz przeprowadzić szereg modyfikacji? Zgłoś się do nas! Pomożemy w doborze optymalnego setupu, zamówimy części, a na koniec zamontujemy je, by spełniać Twoje motoryzacyjne marzenia! Odezwij się jeśli szukasz profesjonalnej ekipy, którą pasją jest szeroko rozumiany motorsport.

5/5 - (1 vote)