Honda Acura NSX 2019

Tym razem gościliśmy nowe dziecko naszego stałego Klienta. Japońską piękność, którą niewątpliwie jest nowa Honda Acura NSX napędzana podwójnie doładowanym silnikiem 3.5 V6 wspomaganym przez dodatkowe trzy elektryczne. Celem wizyty była profilaktyczna wymiana oleju silnikowego oraz ustalenie wizji projektu, który finalnie miałby poprawić seryjne brzmienie tego super samochodu.

 

Sportowy wydech od Quicksilver, Fi Exhaust lub Armytrix

Ta konkretna Acura zostanie przez nas uzbrojona w jeden z trzech tytanowych wydechów od marki Quicksilver, Fi Exhaust lub Armytrix. Na ten moment czekamy na decyzję właściciela auta i z pewnością będziemy zajmować się modyfikacją seryjnego wydechu. Jaki wybór by nie zapadł na pewno będzie to tytanowa konstrukcja z kocem termicznym. Będziemy rozważać różne konfiguracje, które naszym zdaniem spełnią oczekiwania Klienta.

Nie decydujemy się na realizację customowego wydechu, ponieważ w tym przypadku jest to gra nie warta świeczki i zdecydowanie lepiej sięgnąć po gotowe i dostępne na rynku rozwiązanie posiadające wszelkie homologacje i certyfikaty.

A tymczasem cieszcie wzrok podobnie jak my przez ostatnie kilka godzin… 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rate this post