Sportowy wydech w modelu Ford Mustang Shelby GT350

Sportowy wydech w modelu Ford Mustang Shelby GT350 zrobił robotę. Jesteśmy przekonani, że na obecną chwilę jest to jedno z głośniejszych aut w Polsce z autoryzacją do przemieszczania się w ruchu drogowym. A co przyszło nam tu zdziałać? Już piszemy.

sportowy wydech ford mustang shelby gt 350

Sportowe katalizatory

W 99% konfiguracji, dedykowane produkty dla modeli Ford Mustang, w tym również dla Shelby, bazują na układach typu catback. I jest to dość zrozumiałe. Jest to zapewne odzwierciedlenie faktu, iż fabryczny wydech jest dość głośny. A modyfikacje przedniej sekcji układu wydechowego zawsze wnoszą największe zmiany. W tym przypadku nie było jednak nawet najmniejszego kompromisu. Seryjne katalizatory poszły w niepamięć na rzecz sportowych katalizatorów, a my poza realnym i wyczuwalnym wzrostem mocy uzyskaliśmy jeszcze bardziej brutalne i agresywne brzmienie wydechu.

 

Sportowa sekcja x-pipe i tłumiki przelotowe

Środkowa i końcowa sekcja seryjnego wydechu również została usunięta. Wybór padł na nierezonowaną środkową sekcję x-pipe oraz końcowe tłumiki przelotowe z opcją podpięcia do fabrycznych modułów sterowania klapami. W ten sposób jadowita kobra wręcz zaczęła pluć jadem we wszystkie strony. Bez opamiętania.

Zamów sportowy wydech do swojego Mustanga lub jakiegokolwiek innego auta!

Jeśli Twoją pasją jest motoryzacja i planujesz w niedalekiej przyszłości modyfikacje w swoim aucie, odezwij się do nas! Wybierzemy dla Ciebie optymalną konfigurację, doradzimy i pomożemy w odmianie Twojego auta. Specjalizujemy się w szeroko pojętym tuningu więc z powodzeniem poradzimy sobie w doborze optymalnej konfiguracji również do Twojego auta. Bez względu na to czy będzie to Ford Mustang czy jakikolwiek inny model.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas i poproś o niezobowiązującą ofertę. Nasi specjaliście w odpowiedzi na Twoją wiadomość chętnie przygotują dla Ciebie konfigurację, adekwatną do Twoich potrzeb, oczekiwań i zapewne budżetu. Zachęcamy zarówno do kontaktu telefonicznego jak i do nadsyłania wiadomości e-mail.

5/5 - (1 vote)