Tuning BMW M8 Competition

Tuning BMW M8, czyli kolejna wskrzeszona legenda w naszych rękach. Tym razem legendarne BMW M8 w nowej odsłonie i wersji Competition. Doładowany silnik V8 o pojemności 4.4 litra generujący moc 625 koni mechanicznych czyni z tego auta naprawdę potwora. A może być znacznie, znacznie lepiej. Szczególnie, że modele nowych samochodów są dławione przez restrykcyjne normy spalania na terenie Europy. Stąd też mamy do czynienia z niechlubnymi filtrami cząstek stałych, wpływających negatywnie na dźwięk i moc auta. W tym konkretnym przypadku z filtrem GPF.

A jakie mamy możliwości modyfikacji w tym modelu? Otóż wszystko zależy od Klienta i tego czy mamy brać pod uwagę gwarancję auta czy też nie 😎 Wówczas robi się jeszcze lepiej.

tuning bmw m8

tuning bmw m8 f93

bmw m8 chiptuning stage 2

Dźwięk auta, więcej mocy i sportowy wydech

Dla tych Klientów, dla których gwarancja nie ma znaczenia, szczerze rekomendujemy modyfikacje mechaniczne i programowe. Do najlepszego pakietu jaki można uzyskać w tym modelu bez rażących kosztów są sportowy wydech wraz ze sportową sekcją downpipe i front pipe zastępującą feralny filtr GPF. Do tego nowy program ze zwiększoną mocą i efekt murowany!

Pakiet modyfikacji rodem z MANHARTA MH8 800

Dzięki takiej modyfikacji auto nabiera nie tylko więcej mocy, ale drastycznie zmienia się charakter wydechu i jego ogólne brzmienie. By wykorzystać potencjał takiego moda, warto dorzucić chiptuning STAGE 1 wraz z programem POP&BANGS, który w tym silniku będzie zupełnie bezpieczny, a jednocześnie zapewni terror z wydechu na otwartych klapach. Efekty i rezultaty, które można uzyskać są zbliżone do popularnej i niezwykle kosztownej modyfikacji MANHARTA.

A jakich rezultatów można się spodziewać w przypadku takiego zakresu prac na wizycie u nas?

Około 780 HP oraz 900 NM! Chcąc uzyskać jeszcze lepsze efekty, warto rozważyć inwestycję w nowe kolektory wydechowe. Będzie to nieco droższa zabawa, ale na pewno wnosząca szereg dodatkowych korzyści. Zarówno w kwestii dźwięku jak i mocy.

Sprawdź również szczegóły w tej realizacji.

manhart mh8 800

A co możemy zaproponować dla Klientów, którzy za wszelką cenę chcą zachować gwarancję lub warunki leasingu?

 

A co jeszcze? Może felgi do BMW M8 lub karbonowy body kit?

Do tego modelu posiadamy kilka bardzo fajnych i różnorodnych konfiguracji obejmujący pakiet karbonowych dodatków lub wiele wzorów felg klasy premium w różnych rozmiarach.

felgi bmw bmw m8

 

BMW M8 powerbox JB4 i aktywny wydech

W tej konkretnej realizacji nasz Klient zdecydował się jedynie na poprawę dźwięku poprzez montaż aktywnego wydechu. Dzięki temu poprawiliśmy charakterystykę fabrycznego dźwięku wydechu BMW M8 bez ryzyka utraty gwarancji. Warto jednak byłoby rozważyć dołożenie zewnętrznego powerboxa JB4, który w tym przypadku zdaje egzamin. Szacowane przyrosty to okolice 80 HP i 100 NM potwierdzone w wielu realizacjach! W naszym przypadku sprawdził się doskonale przy okazji montażu urządzenia w nowej odsłonie Hondy NSX.

5/5 - (2 votes)