Chiptuning i aktywny wydech w Audi A7 Competition

Chiptuning i aktywny wydech to standardowy pakiecik na jaki decydują się właściciele modelu Audi A7 Competition, jak i wszystkich pozostałych modeli z oznaczeniami „Competition” czy „SQ”. Nie dość, że mamy tu do czynienia z bardzo elastycznymi silnikami podatnymi na spore i bezpieczne przyrosty, to w dodatku bardzo szybko można poprawić OEMowy wydech auta.

tuning audi a7

 

Chiptuning w Audi A7 Competition

Chiptuning modelu A7 bez względu na wyjściową moc w trzylitrowych dieslach to doskonała opcja na modyfikację, która znacznie zmienia charakter auta i jego ogólną dynamikę. Opcjonalnie rekomendujemy dodatkowe chłodzenie od marki Wagner Tuning, które nie dość, że dodatkowo chroni silnik to zapewnia dodatkowy przyrost mocy w okolicy 20 HP i 30 NM.

Było ➡️ 323 HP i 635 NM
Jest ↗️ 404 HP i 729 NM

Przyrost:

 81 HP i 94 NM

 

Przed modyfikacją:

aktywny wydech audi a7

 

Po modyfikacji:

chiptuning audi a7 competition

Aktywny wydech Audi

Aktywny wydech Audi może brzmieć o niebo lepiej aniżeli ten montowany w fabryce. Wystarczy podmiana standardowego modułu dźwięk na nasz, a auto nabiera zupełnie innego dźwięku w raptem kilkanaście minut. Dla tych osób, które oczekiwałyby jeszcze bardziej spektakularnej różnicy istnieje możliwość montażu dodatkowego rezonatora wysokich tonów.

Modyfikacja ta jest całkowicie bezpieczna pod kątem ewentualnej gwarancji, którą objęty jest samochód. Prywatny tudzież w leasingu. Więcej o naszym aktywnym wydech tutaj.

 

Masz pytania?

Zadzwoń: 790 454 283

Rate this post