TUNING CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH I MASZYN

Tuning ciągników rolniczych i maszyn! Jeśli jesteś właścicielem maszyn budowlanych, rolniczych czy przemysłowych to wiesz jak ogromny koszt stanowi dla Ciebie paliwo. Dzięki naszej usłudze chiptuningu dla wszelkiego rodzaju maszyn i ciągników Twoja firma zacznie zarabiać pieniądze poprzez oszczędności na paliwie.

  • Twoja maszyna będzie mniej paliwożerna
  • nastąpi odczuwalna poprawa elastyczności silnika
  • zwiększymy moc i moment obrotowy
  • profesjonalne i oryginalne oprogramowanie
  • posiadamy wieloletnie doświadczenie i mnóstwo zadowolonych Klientów
  • kompleksowa diagnostyka komputerowa
  • 100% bezpieczeństwa i gwarancja na usługę

 

Przeczytaj poniżej co możemy dla Ciebie zrobić jak to u nas wygląda lub od razu sięgnij po telefon i zadzwoń do nas 🙂

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283

ZWIĘKSZENIE MOCY W CIĄGNIKU ROLNICZYM I MASZYNACH

Zwiększenie mocy w ciągniku rolniczym, jak również wszelkiej maści maszynach rolniczych, przemysłowych i budowlanych jest skutecznym sposobem na walkę z paliwożernością sprzętu. Usługę podniesienia mocy należy rozpatrywać w kategorii jednoczesnych oszczędności, ponieważ bezpieczna i profesjonalnie przygotowana mapa będzie zapewniać większą elastyczność i osiągi, co przełoży się na ekonomię.

 

TUNING CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH I MASZYN

Dzięki naszej ingerencji w mapę silnika sprawimy, że spalanie spadnie nawet o kilka litrów na 100 kilometrów! Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły. Pamiętaj, że usługę możemy dla Ciebie wykonać na miejscu we Wrocławiu lub w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Tuning ciągników rolniczych i maszyn możemy wykonać w dowolnie wskazanym przez Klienta miejscu. Stawimy się na terenie całej Polski, wykonując naszą usługę profesjonalnie i rzetelnie.,

BMG Tuning

Ul. Krakowska 30, Wrocław

Telefon: 790 454 283