Body Kit do Twojego auta. Wyróżnij się w tłumie.

Body Kit zmieni wygląd każdego auta nadając mu charakteru i niespotykanego wyglądu. Bez względu na na to czy zamierzasz stworzyć własny projekt na eventy i wystawy czy odmienić wygląd Twojego „daily” – służymy pomocą. Oferujemy wyłącznie kompletne i idealnie spasowane pakiety. Możemy wykonać je z wysokiej jakości laminatu, a nawet carbonu.

 

Zakres, materiały i wygląd projektu za każdym razem ustalany jest indywidualnie. Godnym odnotowania jest fakt, że stworzone dotychczas projekty skierowane były głównie do aut sportowych i luksusowych klasy premium. Mercedes, BMW, Lamborghini, Ferrari, Porsche.

Czy są ograniczenia?

Absolutnie, NIE. Modyfikacji możemy podjąć się do każdego rodzaju samochodu, marki i modelu.

Wide Body Kit na zamówienie

Każdy projekt zrealizowany na zamówienie to wysokiej jakości produkt, ręcznie wykonany w Polsce w oparciu o najwyższe standardy. Zapewniamy świetnie spasowane elementy z możliwością ich lakierowania jak i pozostałych części karoserii. Zapomnij o tandetnych i marnej jakości pakietach, których nie da się spasować.

Dostępne jak i te realizowane na zamówienie pakiety wykonane są z największą starannością i precyzją.

 

Kompletny kit
BMG icon

Kompletny kit

Kompletny zestaw wide body, wykonany ręcznie z uwzględnieniem oczekiwań Klienta. Gotowe zestawy jak i te realizowane wyłącznie dla Ciebie i Twojego auta. $ky is the limit.

Laminat lub Carbon
BMG icon

Laminat lub Carbon

Pakiety wykonane są z wysokiej jakości laminatu zapewniające idealny kompromis pomiędzy jakością, a ceną. Dla wymagających Klientów istnieje możliwość wykonania zestawu z carbonu.

Indywidualne zamówienie lub gotowy kit
BMG icon

Indywidualne zamówienie lub gotowy kit

Istnieje możliwość wykonania indywidualnego, niespotykanego nigdzie na świecie body kitu wyłącznie na specjalne życzenie lub wzorować się na innych, sprawdzonych i dostępnych na rynku rozwiązaniach.

Skontaktuj się z nami.

Jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego samochodu, nadać mu wyjątkowy wygląd i charakter – koniecznie odezwij się do nas. Wszystkie projekty traktowane są indywidualnie w oparciu o oczekiwania naszych Klientów i ustalone odgórnie warunki współpracy. Każdy realizowany projekt to spore przedsięwzięcie, wymagające odpowiedniego i profesjonalnego podejścia. Istnieje również możliwość zamówienia gotowych zestawów. Bez montażu i lakierowania.

Napisz do nas o jakim aucie mowa i jakie są Twoje oczekiwania.

Czekamy.

Proszę o więcej informacji!

FAQ

Jak najbardziej.

Oferujemy nie tylko gotowe zestawy. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego projektu, którego nie ogranicza nic, poza budżetem.

Na ten moment dostępne są pakiety do samochodów sportowych oraz klasy premium. Są to modele firm takich jak Mercedes, BMW, Porsche, Lamborghini, Ferrari, Chevrolet, Ford.

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej zaawansowanego i zwariowanego projektu, którego zmiany obejmować będą również wnętrze samochodu, ale także układ wydechowy i ogólny wygląd.

Istnieje możliwość transformacji wnętrza poprzez diametralną modyfikację elementów. Nowe obszycia foteli, kierownicy i pozostałych elementów.

Sportowy układ wydechowy, inne koła, zawieszenie.

Projekt ogranicza jedynie budżet i wyobraźnia.

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Suhorovsky i ściśle współpracujemy z legendarnym polskim twórcą prestiżowych body kitów – Sławkiem Suchorowskim.

Wszystkie elementy wykonywane są w Polsce.

Pakiety stylizacyjne, tuning samochodów i indywidualne projekty

Oferowane przez pakiety optyczne wide body kit spełniają najwyższe standardy i oczekiwania wymagających Klientów. Są to doskonale wykonane elementy klasy premium, których spasowanie jest na idealnym poziomie. Podobnie jak zastosowane materiały. Istnieje możliwość zamówienia samego pakietu jak i montażu z lakierowaniem.

Każda realizacja i każdy projekt są prowadzone z najwyższym naciskiem na indywidualne podejście do Klienta. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru materiałów, wyglądu oraz planów samej modyfikacji.

W sytuacji gdy nie posiadamy gotowego pakietu do Twojego auta, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go na specjalne zamówienie. Istnieje możliwość wykonania indywidualnego pakietu wedle oczekiwań i preferencji Klienta jak również stworzenie pakietu body kit wzorującego się na sprawdzonych pakietach optycznych.