PROBLEM Z FILTREM DPF LUB FAP?

Jeśli jesteś właścicielem firmy wykorzystującej w swoim biznesie maszyny rolniczemaszyny budowlane lub maszyny przemysłowe wyposażone w filtr DPF, a te dotknął problem – służymy pomocą.

W BMG Tuning zajmiemy się Twoją maszyną i problemem z filtrem DPF. Usterka z filtrem cząstek stałych najczęściej pojawia się poprzez nadmierne ”dymienie” z wydechu. By realnie zdiagnozować problem, konieczna będzie profesjonalna diagnostyka komputerowa. Usługę wykonamy dla Ciebie na miejscu w naszym centrum BMG we Wrocławiu lub dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Potwierdzenie problemu z filtrem DPF (filtrem mokrym) lub filtrem FAP (filtrem mokrym) będzie w dalszej kolejności usunięcie usterki będzie możliwe na kilka różnych sposobów.

 

REGENERACJA, CZYSZCZENIE, USUNIĘCIE DPF / FAP

Czyszczenie filtra DPF polega głównie na oczyszczeniu filtra, który uległ zapchaniu w skutek nagromadzonej sadzyWypalanie filtra cząstek stałych należy do jednej z popularnych i w pełni bezpiecznych metod czyszczenia i usunięcia problemu. Operacji czyszczenia filtra dokonujemy u nas w centrum BMG we Wrocławiu, jak również dowolnym wskazanym przez Ciebie miejscu.

Usługę diagnostyczną oraz proces wypalania DPF przeprowadzi dla Ciebie nasz doświadczony zespół oraz specjalistyczne i oryginalne oprogramowanie, które skutecznie usunie problem z DPF Twojej masyzny.

 

USUWANIE DPF / FAP

Alternatywną metodą dla zapchanego filtra cząstek stałych jest jego usunięcie. Proces ten jest nieco bardziej skomplikowany, wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zespołu. Trwałe usunięcie filtra poprzedzone jest diagnostyką komputerową, a następnie specjalistyczną modyfikacją oprogramowania, dostosowaną indywidualnie dla Twojej maszyny.

Operacja usuwania DPF jest gwarancją trwałego i docelowego usunięcia problemu, polegającego na zapychaniu się filtra cząstek stałych, którego następstwem jw czasie jest konieczność przeprowadzenia naprawy i kolejnej operacji wypalania nagromadzonej sadzy.

Powyższy zakres usług wykonamy dla większości maszyn budowlanychmaszyn rolniczych oraz maszyn przemysłowych. Nasze prace wykonamy na miejscu w BMG Tuning we Wrocławiu lub dowolnie wskazanym przez Ciebie miejscu.

DPF W BMG TUNING WROCŁAW

Jeśli masz problem z filtrem cząstek stałych zadzwoń lub napisz do nas.